Oferta pracy: Lekarz-koordynator badań klinicznych – Kraków

LEKARZ-KOORDYNATOR BADAŃ KLINICZNYCH

Centrum Badań Klinicznych poszukuje :
* lekarza medycyny z prawem wykonywania zawodu
* dowolnej specjalności lub bez specjalizacji
* posługującego się j.angielskim w mowie i w piśmie
* doświadczenie w badaniach klinicznych mile widziane

do pracy przy prowadzeniu badań klinicznych na terenie Krakowa na umowę o pracę lub na zasadzie indywidualnej działalności gospodarczej na pełny etat czas pracy elastyczny, dostosowany do pełnionych obowiązków

Więcej szczegółów :
Małgorzata Gerjatowicz, mcm.malgorzata.gerjatowicz@mp.pl, 602-432 542 informacja o Małopolskim Centrum Medycznym www.mcm.med.pl

Obowiązki :
* koordynowanie pracy zespołu badawczego w kilku badaniach klinicznych
* ścisłą współpracę z Głównym Badaczem każdego badania
* przeprowadzanie wizyt pacjentów według protokołu badania
* prowadzenie dokumentacji badań klinicznych

Zalety pracy :
* zdobycie doświadczenia w badaniach klinicznych – ośrodek rozpoznawalny przez sponsorów i CRO
* możliwość przydzielania badan zgodnie z zainteresowaniami medycznymi – ścisła współpraca z badaczami- ekspertami w swoich dziedzinach.
* możliwość kształtowania czasu pracy w zależności od zadań do wykonania
* zagraniczne wyjazdy, szkolenia

Pracodawca: Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
Miasto: Kraków
Adres e-mail: mcm.biuro@mp.pl

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , , ,