Oferta pracy: Lekarz Radiolog – Warszawa

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, która poszerza zakres swojej działalności o kolejne filie zatrudni rzetelnego i odpowiedzialnego pracownika na stanowisku:

Lekarz Radiolog

Zadania
– wykonywanie diagnostyki radiologicznej u dzieci (od 7 lat) i osób dorosłych

Wymagania:
– specjalista w zakresie ultrasonografii
– doświadczenie w wykonywaniu diagnostyki radiologicznej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– odpowiedzialność
– profesjonalizm
– wysoka kultura osobista
– dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
– brak nałogów

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej placówce medycznej
– interesującą pracę w przyjaznym środowisku pracy
– możliwość rozwoju naukowego
– dostęp do nowoczesnych technik i procedur medycznych

bądź bezpośrednio przez stronę www.vimed.pl zakładka KARIERA.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA