Oferta pracy: Lekarz Specjalista Otolaryngolog – Kraków

Pracodawca: Scanmed Multimedis S.A.
Stanowisko / Specjalizacja: Specjalista Otolaryngolog
Kraj: Polska
Miasto: Kraków
Adres e-mail: rekrutacja@multimedis.pl
Nr telefonu: 12 629-89-10

Scanmed Multimedis S.A. – jeden z największy dostawców prywatnych usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem  poszukuje osoby na stanowisko:

Lekarz – specjalista Otolaryngolog

Zakres zadań i obowiązków
•       Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza otolaryngologa
•          Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec  pacjentów.
•          Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej

Wymagania:
•       Dyplom
•       Prawo wykonywania zawodu
•       Minimum 2 lata na stanowisku lekarza otolaryngologa
•       Orientacja na pacjenta/klienta zewnętrznego i wewnętrznego
•       Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
•       Umiejętność organizacji  pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:
•       Elastyczne formy zatrudnienia
•       Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv na adres: rekrutacja@multimedis.pl

Więcej informacji na nasz temat można znaleźć na stronie: www.multimedis.pl

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , ,