Oferta pracy lekarz specjalizacja radiologia i diagnostyka obrazowa

Oferta pracy lekarz:

Przychodnia Lekarska Dom Med zatrudni:

Lekarza specjalistę z radiologii i diagnostyku obrazowej.

Opis stanowiska:
Lekarz będzie wykonywał badania USG na nowym aparacie USG marki Alpinion Medical System E-Cube 7
• USG jamy brzusznej ( nerki , wątroba , trzustka )
• USG tarczycy ( ślinianki )
• USG stawów
• USG ginekologiczne ( mile widziane )
• Badania dopplerowskie ( przepływowe, tętniczo – żylne)

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji radiologia , ginekologia
• uprawnienia do wykonywania USG potwierdzone certyfikatem
• kod działalności 7210 ( w przypadku działalności )

Oferujemy:
• pracę w ustalonych godzinach ( elastyczny grafik )
• umowę zlecenie lub praca na działalności gospodarczej
• ustalony % od badania
• Praca z nowym aparatem + wsparcie techniczne inżyniera

Pracodawca: Przychodnia Lekarska Dom Med
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz radiolog
Miejsce pracy: Pruszków
Adres e-mail: pawel.baraniak@projectenergy.pl
Nr telefonu: 695297169

oferta pracy lekarz

oferta pracy dla lekarza radiologa

Pracamedycyna.pl – serwis ogłoszeniami z ofertami pracy w branży medycznej.  Oferta pracy dla lekarzy specjalistów z radiologii i diagnostyki obrazowej

LEKARZE, Polska, Radiolog, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , , , ,