OFERTA PRACY NA STANOWISKU PIELĘGNIARSKIM

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer zapewnia opiekę medyczną dla mieszkańców Wawra, a także dzielnic ościennych. Oferuje szeroki zakres usług medycznych dla osób dorosłych i dzieci. Posiada liczne certyfikaty, w tym ISO 9001 : 2015.

POSZUKUJE OSÓB DO PRACY NA STANOWISKU
PIELĘGNIARSKIM

Miejsce pracy: WARSZAWA WAWER

Opis stanowiska:
Świadczenie usług dla Pacjentów SZPZLO Warszawa – Wawer
w ramach kontraktu z NFZ

Wymagania:

  • kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa rodzinnego,
  • kurs specjalistyczny EKG,
  • kurs specjalistyczny szczepień ochronnych i doświadczenie w szczepieniu dzieci,
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • kurs specjalistyczny spirometrii,
  • doświadczenie w pracy w ramach kontraktu z NFZ

Oferujemy: dobre warunki finansowe, stabilne zatrudnienie
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy:
kadry@zoz-wawer.waw.pl
do dn. 15 marca 2019r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie
z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. 2018 r. poz. 1000.”

Bez kategorii, PIELĘGNIARKI, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , ,