Oferta pracy: PIELĘGNIARKA (Arabia Saudyjska)

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych dostawców usług medycznych w krajach Bliskiego Wschodu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka

(miejsce pracy: Arabia Saudyjska)

Zakres obowiązków:

• kompleksowa opieka nad pacjentami,
• pomaganie i wspieranie pacjentów w ich codziennych czynnościach,
• opieka nad chorymi wg ścisłych zaleceń lekarza,
• tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji,
• wsparcie przy rehabilitacji.

Wymagania:

• wykształcenie pielęgniarskie,
• minimum 5 lat doświadczenia w pracy pielęgniarki,
• doświadczenie w położnictwie, pediatrii oraz na oddziale noworodkowym,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• gotowość do pracy w Arabii Saudyjskiej,
• samodzielność, odpowiedzialność,
• pozytywne i życzliwe nastawienie.

Nasz Klient oferuje:

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (zwolnione z podatków),
• umowę na 2 lata z opcją przedłużenia,
• darmowy przelot do Arabii Saudyjskiej,
• raz w roku darmowy przelot do kraju pochodzenia w czasie urlopu,
• 40 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
• opłacone, w pełni wyposażone zakwaterowanie,
• bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do szpitala i z powrotem,
• darmową opiekę medyczną i stomatologiczną,
• premię w postaci ½ miesięcznego wynagrodzenia za każdy przepracowany rok,
• 40-godzinny tydzień pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim na adres: praca@globalforce.pl . W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: P/AS/06/14.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , , , , , ,