Oferta pracy: Pielęgniarka / Pielęgniarz (Sopot)

Pracodawca: Jobhouse
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka
Kraj: Polska
Miasto: Sopot
Adres e-mail: biuro@jobhouse.pl
Nr telefonu: 585858072

Agencja Pracy Tymczasowej JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

wymagania:
– mgr pielęgniarstwa, licencjat pielęgniarstwa lub pielęgniarka ze średnim wykształceniem pielęgniarskim
– minimum roczny staż w zawodzie
 – obowiązkowo ukończony( bądź w trakcie) kurs kwalifikacyjny z zakresu opieki nad niepełnosprawnymi, pielęgniarstwa przewlekle chorych, opieki długoterminowej, pielęgniarstwa środowiskowego, pielęgniarstwa rodzinnego pielęgniarstwa geriatrycznego, pielęgniarstwa pediatrycznego bądź ze specjalizacją z wyżej wymienionych dziedzin

obowiązki:
– świadczenia pielęgnacyjne, zapobiegawcze, diagnostyczne, lecznicze, rehabilitacyjne oraz z zakresu promocji zdrowia
 – praca w domu u klienta z pacjentem leżącym
– praca na terenie Pruszcza Gdańskiego

oferujemy:
 – umowę o pracę
 – wynagrodzenie od 2000 do 2400 brutto (istnieje możliwośc negocjacji wynagrodzenia w zależności od doświadczenia)
 – pracę w renomowanym centrum medycznym
 – pracę w zgranym i doświadczonym zespole
 – możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv i informacji na temat dotychczasowego doświadczenia przy tego typu pracy na adres: gdansk@jobhouse.pl z podaniem w temacie wiadomości nr ref. PIEL/MED/GDA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

PIELĘGNIARKI, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , ,