Oferta pracy: Pielęgniarki – Emiraty Arabskie

Pracodawca: EP International SP.ZO.O.
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarki
Kraj: Emiraty Arabskie
Adres e-mail: office@epintl.eu

Ref.nr 08/12
EP International poszukuje dla swojego Klienta z rejonu Zatoki Arabskiej, Starszej Przełożonej Pielęgniarek, Przełożonej Pielęgniarek, Pielęgniarek Klinicznych, Pielęgniarek Specjalistycznych, do pracy w Centrum Medycznym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Opis stanowiska:
Wymagania:
Warunek konieczny :znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe zawodowe:magister pielęgniarstwa, dyplom licencjata pielęgniarstwa, pielęgniarka dyplomowana.Międzynarodowy kurs pierwszej pomocy medycznej, prawo do wykonywania zawodu, Doświadczenie kliniczne lub w opiece zdrowotnej w zależności od stanowiska od minimum 4 lat do min. 6 lat.Dodatkowo min. 2 lata w określonej specjalizacji: opieka zdrowotna, ostry dyżur,społeczna, opieka w szkolnictwie .
Oferujemy:
Ciekawa i konkurencyjna oferta pracy w dużym Centrum Medycznym w Dubaju, z oferowanym najwyższym poziomem usług.
Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z nr referencyjnym ogłoszenia na adres: office@epintl.eu. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , ,