Oferta pracy: PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA/ KÖLN”

Pracodawca: Winckler
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarz/pielęgniarka, Niemcy
Kraj: Niemcy
Miasto: Kolonia
Adres e-mail: info@winckler.pl
Nr telefonu:

Dla naszego niemieckiego klienta – nowoczesnej kliniki w Köln poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarz/Pielęgniarka do pracy w Niemczech, Köln

Miejsce pracy: Köln
Rozpoczęcie pracy: 23.042012
Nr ref.: 51/2012

Opis stanowiska:
Praca w charakterze wykwalifikowanego pielęgniarza/ pielęgniarki
różnych specjalności w szpitalu w Köln (Niemcy).

Wymagania:
dyplom licencjata lub magistra z pielęgniarstwa,
doświadczenie w służbie zdrowia,
chęć wyjazdu na dłuższy kres czasu,
życzliwe podejście do pacjenta,
znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym skuteczną komunikację.

Oferujemy:
umowe o prace na pelny etat wraz z ubezpieczeniami zdrowotnymi oraz emerytalno rentowymi odprowadzanymi w Niemczech,
normowany czas pracy (ok. 40 godz. tygodniowo, w porze nocnej, w weekendy i święta dodatki placowe),
pracę w trybie zmianowym z możliwością zjazdów do Polski na 1-2 tygodnie, pomoc w uzyskaniu dyplomu w Niemczech (Anerkennung),
doszkalenie językowe na miejscu, pomoc w relokacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
-CV ze zdjęciem (w języku niemieckim)
– scany dyplomów,
– scany dodatkowych uprawnień

droga elektroniczną na adres:
info@winckler.pl    z dopiskiem „PIELĘGNIARZ/PIELĘGNIARKA/ KÖLN”

Posiadamy też inne zlecenia dla pielęgniarzy/pielęgniarek na terenie Niemiec. Prosimy o kontakt.

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”
Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis pod numerem 7979.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,