Oferta pracy: Pielęgniarz/ Pielegniarka stacjonarni i ambulatoryjni (Niemcy)

Pracodawca: European Active Projects Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarz/ Pielegniarka stacjonarni i ambulatoryjni
Kraj: Niemcy
Miasto: Frankfurt
Adres e-mail: ula@eap-ltd.pl
Nr telefonu: 0048 (58)342 23 07

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy (KRAZ 2701) dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy pielęgniarek / pielęgniarzy stacjonarnych lub ambulatoryjnych
Opis stanowiska:
Zabiegi, iniekcje, aplikowanie lekarstw, kropli, inhalacji, wymiana rurki tracheotomijnej, opieka nad pacjentami nieoddychającymi samodzielnie, wymiana opatrunków. Konsultacje wewnątrz zespołu, grafiki, przekazywanie dyżurów, tworzenie planu pielęgnacyjnego dla danej osoby i jego ewaluacja.
Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe
– minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
– prawo jazdy
– znajomość zasad higieny i aktywizacji chorych
– znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
Samodzielne miejsce pracy, mieszkanie, transport, pomoc w procedurze uznania dyplomu.
Płaca po uznaniu dyplomu: 1900 – 2300 € brutto + dodatki za pracę w niedzielę i święta
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie kompletu dokumentów na adres agnes@eap-ltd.pl

Prosimy o podanie w treści maila portalu, na którym znaleźli Państwo ogłoszenie.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , ,