Oferta pracy: Sales Manager – Radiologia

Pracodawca: ITP SA
Stanowisko / Specjalizacja: Sales Manager – Radiologia
Kraj: Polska
Miasto: Warszawa
Adres e-mail: itp@itpsa.pl
Nr telefonu: www.itpesthetique.pl      www.itpmed.pl
Treść ogłoszenia: ITP SA lider w sprzedaży urządzeń medycznych i laserów medycznych w Polsce. W związku z wprowadzeniem na polski rynek nowej marki  produktów radiologicznych poszukujemy:

sales manager – radiologia

Opis stanowiska:
Centralna Polska / Północna Polska / Południowa Polska / Zachodnia Polska
promocja i sprzedaż aparatury medycznej z zakresu radiologii – kardiologii w środowisku szpitalnym
budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
prowadzenie negocjacji handlowych
przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie przetargów

Wymagania:
minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu medycznego do szpitali – radiologia (warunek konieczny)
wyższe wykształcenie
umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy
samodzielność w skutecznym rozwiązywaniu problemów i umiejętność pracy pod presją czasu
obsługa przetargów, przygotowanie ofert przetargowych
prawo jazdy i znajomość komputerowych aplikacji biurowych
gotowość do częstych podróży służbowych
znajomość języka angielskiego ( włoski będzie dodatkowym atutem )
zaangażowania na 110 %
Oferujemy:

ciekawą i pełną wyzwań pracę z najnowocześniejszymi technologiami medycznymi, w młodym, ambitnym ,  zgranym  zespole
motywujący system wynagrodzeń
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
itp@itpsa.pl  ( z dopiskiem praca radiologia).

INNE STANOWISKA, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , ,