Oferta pracy w Niemczech: LEKARZ RADIOLOG

Pracodawca: Agencja Pracy Select
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Radiolog
Kraj: Niemcy
Miasto: Niemcy
Adres e-mail: pok@select-hr.pl
Nr telefonu: 446323605

Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions, dla niemieckich szpitali usytuowanych w różnych miastach Niemiec, poszukujemy:

LEKARZ RADIOLOG (Niemcy)
Nr ref.: LEK/RADIOLOG/GER/2011
Lokalizacja: NIEMCY
Rodzaj pracy: stała – Umowa o pracę,
Ilość wakatów: dowolna ilość

UWAGA! AGENCJA PRACY SELECT, NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ PUBLIKOWANYCH OGŁOSZEŃ JAK RÓWNIEŻ OKREŚLANYCH W OGŁOSZENIACH WARUNKÓW PRACY I PŁACY.

——————————————————————————–

Zadania w pracy:
– praca na stanowisku Lekarz Radiolog w Niemczech

Wymagania:

– zainteresowanie pracą w szpitalu w Niemczech na pełnym etacie
– wykonywania zawodu lekarza
– doświadczenie na wyzej wymienionym stanowisku
– posiadanie specjalizacji znajdującej sie na liście zapotrzebowania
– dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
– Umowę o pracę z niemieckim szpitalem,
– Pracę w pełnym etacie,
– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie  – od 90 tys. Euro rocznie + dodatki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: pok@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Aplikacje bez podanego w temacie wiadomości stanowiska lub numeru referencyjnego nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów
i informacji w nich zawartych.”

 

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica

Comments are closed.