Oferta pracy w Niemczech: Magister Farmacji

Pracodawca: Business Solutions
Stanowisko / Specjalizacja: Magister Farmacji
Kraj: Niemcy
Miasto:
Adres e-mail: pok@select-hr.pl
Nr telefonu: 446323605

Agencja Pracy Select +44 632 36 05
ul. 9 Maja 26 www.select-hr.pl
97-400 Bełchatów
Nr w rej. Agencji Zatrudnienia: 3891

Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions, dla niemieckich szpitali usytuowanych w różnych miastach Niemiec, poszukujemy:
MAGISTER FARMACJI (Niemcy)

Nr ref.: MAGFARM/GER/2011
Lokalizacja: NIEMCY
Rodzaj pracy: stała – Umowa o pracę,
Ilość wakatów: dowolna ilość
Zadania w pracy:
– praca na stanowisku Magistra Farmacji w Niemczech

Wymagania:
– zainteresowanie pracą w Niemczech
– doświadczenie w pracy
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
– Pracę w pełnym etacie,
– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – (wariant minimum 1837 Euro brutto – wynagrodzenie wieksze zależne od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego)
– Prace na terenie Brandenburgii, Berlina, Saksonii, Turyngi, Baden Wurttemberg

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: pok@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Aplikacje bez podanego w temacie wiadomości stanowiska lub numeru referencyjnego nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów
i informacji w nich zawartych.”

INNE STANOWISKA, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica

Comments are closed.