Oferta pracy dla Pielęgniarki w Niemczech

Pracodawca: Agencja Pracy Select
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka
Kraj: Niemcy
Miasto: Niemcy
Adres e-mail: biuro@select-hr.pl
Nr telefonu: 446323605

Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions, dla swojego Klienta, firmy pośrednictwa pracy z Niemiec, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka (Niemcy)

Nr ref.: PIELEGNIARKA/2012
Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj pracy: stała – Umowa o pracę,
Ilość wakatów: dowolna

– Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi chorych przebywających w odizolowanych pomieszczeniach, podłączonych do specjalistycznej aparatury
– Opieka nad chorym, ściśle według zaleceń lekarza
– Tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
– Przeprowadzanie konsultacji

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
– ukończona minimum 3-letnia szkoła na kierunku pielęgniarstwo,
– wieloletnie doświadczenie zawodowe potwierdzone referencjami
– wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
– talent organizacyjny

 Wynagrodzenie :
Po 3-letniej szkole/dyplomowana ( z nostryfikacją dyplomu) pielęgniarka 12,50 € – 14,50 € /za godzinę brutto, dodatkowo 0,50 € do 2,00 € dieta netto/za każdą przepracowaną godzinę

-zatrudnienie na terenie Niemiec.

U kandydatów z długim doświadczeniem zawodowym pensja netto może wynieść od 1200,- do 1400,- € netto.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku POLSKIM I NIEMIECKIM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Aplikacje bez podanego w temacie wiadomości stanowiska lub numeru referencyjnego nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji !

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica ,

Comments are closed.