Ośrodek Diagnostyki Obrazowej w Szczecinku zatrudni lekarza radiologa

OŚRODEK DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ W SZCZECINKU
PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ I REZONANSU MAGNETYCZNEGO ZATRUDNI

LEKARZA RADIOLOGA

Miejsce pracy: Szczecinek

Wymagania:
– specjalizacja II stopnia, ukończona specjalizacja w trybie jednostopniowym lub w trakcie specjalizacji
– umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
– doświadczenie w zakresie posiadanej specjalizacji
-umiejętność wykonywania badań USG
Oferujemy:
– pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
– możliwość awansu na Kierownika Jednostki
– nowoczesne narzędzia pracy (16-kanałowy system rezonansu magnetycznego firmy SIEMENS MAGNETOM ESSENZA TIM DOT 16K, 32-warstwowy Tomograf Komputerowy SOMATOM PERSPECTIVE 32 firmy SIEMENS, aparat USG SIEMENS ACUSON NX3™/NX3™ Elite z 2017 roku)
– możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
– elastyczny czas pracy
– bardzo dobre warunki pracy
– możliwość zapewnienia mieszkania
Zakres obowiązków:
– nadzorowanie badań TK i MR
– opisywanie badań TK i MR
– wykonywanie badań USG

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy kontakt@rezonans-szczecinek.pl lub telefoniczny 94 888 9000.

LEKARZE, Polska, Radiolog, SZUKAM PRACOWNIKA , ,