PAUL HARTMANN Polska wspiera bicie rekordu Guinnessa!

Informacja prasowa
Listopad 2012 

PAUL HARTMANN Polska wspiera bicie rekordu Guinnessa!

Chcesz znaleźć się w księdze Guinnessa? Przyjdź 9 grudnia do Centrum Handlowego Lublin Plaza i dołącz do osób, które spróbują pobić rekord Guinnessa w ilości pomiarów ciśnienia tętniczego krwi. Ciśnieniomierze
do badań dostarczy PAUL HARTMANN Polska.

9 grudnia w godzinach 10.00-18.00 w Centrum Handlowym Lublin Plaza Lubelskie Towarzystwo Studentów Farmacji wraz z Kołem Naukowym Młodych Medyków oraz Studentami Pielęgniarstwa organizują event, podczas którego spróbują ustanowić nowy rekord Guinnessa w ilości pomiarów ciśnienia tętniczego krwi. Dotychczasowy rekord to 8026 pomiarów, które wykonano na Filipinach w sierpniu 2012 roku.

„Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu jak bicie rekordu Guinessa. Mam nadzieję, że wielu mieszkańców Lublina przyłączy się do akcji i przy pomocy naszych ciśnieniomierzy uda się ustanowić nowy rekord” – mówi Elżbieta Łyszkowska, Marketing Director Medical Products PAUL HARTMANN Polska.

Tego dnia na odwiedzających Centrum Handlowe Lublin Plaza czeka wiele niespodzianek. Oprócz udziału w próbie pobicia rekordu będzie można uzyskać konsultację medyczną oraz bezpłatne dzienniczki do samokontroli ciśnienia. Wszyscy chętni będą także mogli wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami.

Zapraszamy!

Dodatkowe informacje:
Katarzyna Rębacz, TBWA PR, tel. 22 457 06 80, 600 800 398, katarzyna.rebacz@tbwa-pr.pl
Agnieszka Kryśkiewicz, TBWA PR, tel. 22 457 06 80, agnieszka.kryskiewicz@tbwa-pr.pl

 

Bez kategorii

Comments are closed.