Pielęgnairka operacyjna/anestezjologiczna/intensywna terapia

Pracodawca: Praca dla Pielegniarek –  Niemcy
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgnairka operacyjna/anestezjologiczna/intensywna terapia
Miasto: Stuttgart
Adres e-mail: beata@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: 22 409 49 94

Zakres obowiązków
– wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych;
– obsługa urządzeń medycznych – respiratorów, pulsoksymetra, urządzeń podających tlen;
– podawanie leków, wykonywanie zastrzyków, pobieranie krwi, infuzja;
– opatrywanie ran i zmiana opatrunków;
– zakładanie braniuli, cewnika oraz sondy żołądkowej;
– odsysanie wydzielin z dróg oddechowych;
– obserwacja głównych parametrów życiowych pacjenta;
– pielęgnacja ciała pacjenta;
– asysta przy wykonywaniu procedur medycznych przez lekarzy (np. zakładanie cewnika, bronchoskopia)
–       prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Oczekiwania
–       wykształcenie pielęgniarskie;
–       mile widziane kursy kwalifikacyjne i specjalizacje;
–       2 letni staż pracy w zawodzie;
–       bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
–       sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
–       rzetelność i obowiązkowość.

Oferujemy:
– stabilną umowę o pracę bezpośrednio z  pracodawcą niemieckim z pełnym pakietem socjalnym (ubezpieczenie zdrowotne, na rentę, dodatek pilęgnacyjny, ubezpieczenie od bezrobocia)
– wsparcie w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych oraz wymogów formalnych,
– doradztwo i pomoc w procesie nostryfikacji dyplomu oraz  uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech,
– atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi taryfami od 30 0000-40 000 Euro brutto rocznie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, dodatki za pracę w nocy, w niedziele i święta oraz za nadgodziny,
-praca 39 h tygodniowo w systemie zmianowym
– płatny urlop od 26-30 dni w roku
– możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
– pomoc w znalezieniu mieszkania, możliwość zakwaterowania w apartamentach przyszpilanych, pracodawca doplacaw polowie do kursów językowych i intergracyjnych,
– możliwość odbycia 1-2 dniowej hospitacji w Niemczech w ramach poznania na koszt pracodawcy.

CV w j. niemieckim i polskim ze szczególnym uwzględnieniem kwalifikacji i doświadczenia zawodowego  prosimy wysyłać na beata@ttmhealthcare.com lub kontakt tel. 22 409 4994.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , ,