Pielęgniarka oddziałowa na bloku operacyjnym – Poznań

Pracodawca: Trust Consulting
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka oddziałowa na bloku operacyjnym
Kraj: Polska
Miasto: Poznań
Adres e-mail: rekrutacja@trustconsulting.pl
Nr telefonu: 604 941 146

Pielęgniarka oddziałowa na bloku operacyjnym

Zadania:
Praca w prywatnej klinice w Poznaniu na stanowisku instrumentariuszki, pielęgniarki operacyjnej oraz pielęgniarki koordynującej.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe pielęgniarskie lub inne wyższe mające zastosowanie przy udzielaniu świadczeń w działalności podstawowej i średnie medyczne
– min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na bloku operacyjnym
-odbyte kursy kwalifikacyjne dla  instrumentariuszek
-mile widziane są dodatkowe kwalifikacje w zakresie zarządzania zakładami opieki zdrowotnej.
-dyspozycyjność

Pracodawca oferuje:
– pracę w systemie dwu zmianowym
– umowę o pracę

Ofertę kierujemy również do pielęgniarek szukających pracy dodatkowej.

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

  Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
telefon: 61 8515250, 604 941 146.
lub email: rekrutacja@trustconsulting.pl

W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska!

PIELĘGNIARKI, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA ,