Pielęgniarka/Pielęgniarz – oferta pracy w niemieckich domach opieki

 Dla naszego klienta, domu opieki działającego na terenie Niemiec , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz
Miejsce pracy: Berlin, Bonn, Kellinghusen, Osterhofen, Monachium, Hanower

Rozpoczęcie pracy: od zaraz lub w późniejszym terminie

Zadania:
– szeroko pojęta opieka nad pacjentami.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie (licencjat, mgr),
– mile widziane doświadczenie w opiece.

Wymagania językowe:
– do podjęcia kursu w Polsce wymagany jest poziom A1
– do podjęcia kursu w Niemczech wymagany jest poziom A2/B1
– do podjęcia pracy wymagany jest poziom B2

Oferta:
– stałe zatrudnienie bezpośrednio przez niemiecką firmę,
– umowa na czas nieokreślony,
– kurs języka niemieckiego opłacony przez pracodawcę (w Polsce lub w Niemczech),
– 40 godz. pracy tygodniowo,
– możliwość wzięcia dodatkowych dyżurów
– możliwość pracy na oddziałach opieki intensywnej, ambulatoryjnej, stacjonarnej,
– w początkowym okresie zakwaterowanie u pracodawcy,
– pomoc w organizacji pobytu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , ,