Pielęgniarka/Pielęgniarz w Niemczech (Praca na terenie Nadrenii Westfalii)

Pracodawca: Work Service International Sp. z o. o.
Stanowisko / Specjalizacja: medyczne / pielęgniarka/arz
Kraj: Niemcy
Miasto: Praca na terenie Nadrenii Westfalii
Adres e-mail: michal.strozek@workservice.pl
Nr telefonu: 500096033

Pielęgniarka/Pielęgniarz w Niemczech
(Praca na terenie Nadrenii Westfalii)

Zadania:
– opieka ambulatoryjna  nad pacjentem po tracheotomii
– dbanie o higienę osobistą pacjenta
– obsługa aparatury specjalistycznej
– zmiana opatrunków oraz podawanie leków
– kontakt z lekarzem prowadzącym

Oczekiwania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– potwierdzone wykształcenie kierunkowe
– doświadczenie w pracy z pacjentem po tracheotomii oraz z sonda PEG
– mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
– praca zmianowa w  pięcioosobowym zespole
– szkolenie specjalistyczne  oraz kurs językowy przed rozpoczęciem pracy
– zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży
– pakiet świadczeń socjalnych
– zarobki nawet do 2000 € (netto)

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica