Pielęgniarki_anestezja_intensywna terapia – Niemcy

Pracodawca: TTM Healthcare Sp. z.o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarki_anestezja_intensywna terapia
Kraj: Niemcy
Miasto: Stuttgart
Adres e-mail: beata@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: 22 409 4994

Jesteśmy miedzynarodową agencją doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanego personelu sektora medycznego, w głównej mierze z krajów Unii Europejskiej. Naszymi klientami są duże sieci klinik, szpitali oraz domów opieki w Niemczech i innych krajach EU

Zakres obowiązków

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych;
obsługa urządzeń medycznych – respiratorów, pulsoksymetra, urządzeń podających tlen;
podawanie leków, wykonywanie zastrzyków, pobieranie krwi, infuzja;
opatrywanie ran i zmiana opatrunków;
zakładanie braniuli, cewnika oraz sondy żołądkowej;
odsysanie wydzielin z dróg oddechowych;
obserwacja głównych parametrów życiowych pacjenta;
pielęgnacja ciała pacjenta;
asysta przy wykonywaniu procedur medycznych przez lekarzy (np. zakładanie cewnika, bronchoskopia)
prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.
Oczekiwania

wykształcenie pielęgniarskie;
mile widziane kursy kwalifikacyjne i specjalizacje;
2 letni staż pracy w zawodzie;
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
rzetelność i obowiązkowość.
Oferujemy:

stabilną umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim z pełnym pakietem socjalnym (ubezpieczenie zdrowotne, pielegnacyjne, na rentę, od bezrobocia)
atrakcyjne wynagrodzenie wg. obowiazującej taryfy od 30 000 Euro-40 000 Euro brutto rocznie, uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, dodatki za pracę w nocy, w niedzielę i święta, za nadgodziny.
Praca 39 h tygodniowo w systemie zmanowym
płatny urlop od 26-30 dni w roku
możliwość odbycia 1-2 hospitacji w ramach poznania na koszt pracodawcy
pomoc z znalezieniu mieszkania, mozliwość zakwaterowania w apartamentach przyszpitalnych
dopłata do kursów językowych i intergracyjnych
mozliwość odbycia kilkumiesięcznej praktyki w szpitalu w celu podszkolenia jezyka i nabycia pewnosci siebie w kontakcie z pacjentami
mozliwość wyjazdu z rodziną, zasiłek na 1 dziecko wynosi 200 Euro
doradztwo i pomoc w nostryfikacji dyplomu i uzykaniu prawa wykonywania zawodu w Niemczech
możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
CV w j. niemieckim i polskim prosimy przysłać na odres beata@ttmhealthcare.com

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , ,