Pielęgniarz/Pielęgniarka w Niemczech

Pracodawca: TTM Healthcare Poland Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarz/Pielęgniarka w Niemczech
Kraj: Niemcy
Adres e-mail: sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: 22 252 16 72

Opis stanowiska:

Praca na odziałach  anestezjologii i intensywnej terapii,  na wielospecjalistycznych  salach  operacyjnych oraz salach pooperacyjnych  i wybudzeniowych, na odziale opieki palliatywnej i długoterminowej, na oddziale chirurugicznym, wewnętrznym oraz na oddziale dziecięcym
Oferujemy:
-stabilną umowę o pracę bezpośrednio z  pracodawcą niemieckim z pełnym pakietem socjalnym (ubezpieczenie zdrowotne, na rentę, od bezrobocia itd)
-atrakcyjne wynagrodzenie wg. obowiazującej taryfy od 30 000-40 000 Euro brutto rocznie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, dodatki za pracę w niedziele, święta i nadgodziny
-płatny urlop 26-30 dni w roku
– wsparcie w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych oraz wymogów formalnych
-doradztwo i pomoc w procesie nostryfikacji dyplomu oraz  uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech
-praca w systemie zmianowym
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
-możliwość zamieszkania w apartamentach przyszpitalnych

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe: magister/ licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej
-minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na ww. oddziałach
-ukończona specjalizacja w pielęgniarstwie operacyjnym, anestezjologii i intensywnej terapii lub opiece palliatywnej/ dlugoterminowej będzie dużym atutem
-znajomość  j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym skuteczną pracę zespołową oraz opiekę nad pacjentami ( minimum B1/B2 )
-samodzielność i odpowiedzialność, chęć rozwoju zawodowego i umiejętność pracy zespołowej
-gotowość do wyjazdu w terminie ustalonym na rozmowie kwalifikacyjnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres:sandra.gozdz@ttmhealthcare.com

 Warszawa  Plac Wilsona 4 lok 48        www.ttmi.pl
 T: +48 22 252 16 72
   M: +48 531 059 334

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,