Poszukujemy pielęgniarek do pracy w szpitalach oraz domach opieki w Niemczech

racodawca: TTM Healtcare Poland Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Kraj: Niemcy
Miasto:
Adres e-mail: sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: 22 252 16 72

TTM Healthcare – międzynarodowa firma rekrutacyjna łącząca ambinych pracowników z najlepszymi pracodawcami sektora medycznego w Anglii, Irlandii i Niemczech. Pracownikom sektora medycznego oferujemy pracę w prywatnych klinikach i szpitalach, szpitalach państwowych oraz wysokiej klasy domach opieki.

Poszukujemy pielęgniarek z min. wyksztalceniem licencjackim  do pracy w szpitalach oraz domach opieki w Niemczech. Wymóg konieczny – komunikatywny język niemiecki.

Oferujemy:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, możliwość poznania miejsca i warunków pracy przed podpisaniem umowy,  aktrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z niemieckim taryfikatorem + pełny pakiet socjalny.
A oprócz tego wsparcie,  jakie otrzymują nasi kandydaci,  wyróżnia TTM International spośród innych firm rekrutacyjnych. U nas możesz liczyć na pomoc w stworzeniu CV, przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych, monitorowanie procesu rejestracji zawodowej etc. Pracujemy z najlepszymi pracodawcami sektora medycznego w Niemczech, a a dla komfortu kandydatów spotkania rekrutacyjne odbywają się już u niemieckiego Pracodawcy, co daje niepowtarzalną możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem decyzji o podjęciu zatrudnienia.

Kontakt pod numerem telefonu: (22) 252 16 72, 531 059 334 lub email:sandra.gozdz@ttmhealthcare.com

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , ,

Comments are closed.