Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza do naszych Ośrodków Dializ w Warszawie (ul. Chocimska), Katowicach, Przeworsku

Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza
do naszych Ośrodków Dializ
w Warszawie (ul. Chocimska), Katowicach, Przeworsku

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 14 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów. Więcej informacji o Diaverum umieszczamy na stronie www.diaverum.pl Rozwijaj się z nami!

Zakres obowiązków:
● Zapewnienie wysokiego poziomu opieki pielęgniarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania:
● Praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
● Aktualne prawo wykonywania zawodu
● Obsługa komputera, znajomość MS Office
● Orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej
● Doświadczenie w dializoterapii będzie dodatkowym atutem

Oferta:
● Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
● Elastyczność wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
● Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności (bez zmian nocnych)
● Program szkoleniowy z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem
● Wsparcie Mentora w okresie wdrożenia
● Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym
● Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole

Wizja 2025: Być najchętniej wybieranym pracodawcą w branży opieki nefrologicznej.
Misja: Umożliwiać naszym pracownikom świadczenie opieki zdrowotnej, poprawiającej jakość życia.
Wartości: kompetencje, pasja, inspiracja.

Czy chcesz być częścią zespołu, który wyznacza kierunki w swojej branży?
Prosimy o przesłanie zgłoszenia: praca@diaverum.com
Cenimy sobie Twoje zaufanie! Chcesz wiedzieć, w jaki sposób chronimy Twoje dane? Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.diaverum.pl

praca nefrolog lekarz

PIELĘGNIARKI, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA