Praca dla Lekarzy na obozach letnich.

Pracodawca: „CHRIS” Turystyka i Rekreacja
Stanowisko / Specjalizacja: Praca dla Lekarzy na obozach letnich
Kraj: Polska
Miasto:
Adres e-mail: praca@chris.com.pl
Nr telefonu: 509-942-236

Firma turystyczna CHRIS poszukuje na lato 2012 osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku
LEKARZ

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie osoby, które chciałyby pracować z dziećmi i młodzieżą oraz mają poczucie odpowiedzialności za powierzone im zadania.

Zakres obowiązków:
●       sprawowanie opieki medycznej nad uczestnikami obozów

Wymagania:
●       odpowiednie kwalifikacje zawodowe – pełne prawo wykonywania zawodu
●       chęć do pracy z dziećmi i  młodzieżą
●       dostępność w okresie wakacyjnym (lipiec i/lub sierpień)
●       odpowiedzialność, sumienność i świadomość charakteru pracy z dziećmi i młodzieżą

Oferujemy:
●       profesjonalne warunki pracy na naszych Campach
●       zatrudnienie na umowę zlecenia z jasno określonymi warunkami współpracy
●       zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd oraz ubezpieczenie
●       możliwość nawiązania dłuższej współpracy na obozach letnich i zimowych

Współpracę można podjąć w następujących terminach:
0 turnus – 23.06-30.06.2012
1 turnus – 01.07-14.07.2012
2 turnus – 15.07-28.07.2012
3 turnus – 29.07-11.08.2012
4 turnus – 12.08-25.08.2012
5 turnus – 26.08-01.09.2012

Osoby  zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie maila na adres: praca@chris.com.pl podając „lekarz-nazwisko” w tytule.

Pełne zgłoszenie powinno zawierać:
– załączone CV opisujące doświadczenie na podobnym stanowisku (format doc, docx lub pdf)
– uzasadnienie chęci współpracy z firmą Chris
– referencje mile widziane

Więcej na temat współpracy z Chris oraz obozów organizowanych przez firmę można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.chris.com.pl

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , ,