Pielęgniarka/pielęgniarz – praca w Niemczech (Stuttgart)

Pracodawca: TTM Healthcare Poland Sp z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: pielęgniarka/pielęgniarz
Kraj: Niemcy
Miasto: Stuttgart
Adres e-mail: sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: +48 22 252 16 72

Opis stanowiska:
Praca na oddziałach  anestezjologii i intensywnej terapii,  na wielospecjalistycznych  salach  operacyjnych oraz salach pooperacyjnych  i wybudzeniowych, na oddziale opieki palliatywnej i długoterminowej, na oddziale chirurgicznym, wewnętrznym,  dziecięcym oraz chorób wewnętrznych.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe: magister/ licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej
– minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na ww. oddziałach
– ukończona specjalizacja w pielęgniarstwie operacyjnym, anestezjologii i intensywnej terapii lub opiece palliatywnej/ długoterminowej będzie dużym atutem
– znajomość  j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym skuteczną pracę zespołową oraz opiekę nad pacjentami ( minimum B1/B2 )
– samodzielność ,  odpowiedzialność, chęć rozwoju zawodowego i umiejętność  pracy zespołowej
– gotowość do wyjazdu w terminie ustalonym na rozmowie kwalifikacyjnej
– CV w języku polskim i niemieckim

Oferujemy:
– stabilną umowę o pracę bezpośrednio z  pracodawcą  niemieckim z pełnym pakietem socjalnym (ubezpieczenie zdrowotne, na rentę, od bezrobocia itp.)
– atrakcyjne wynagrodzenie wg  obowiazującej taryfy od 28 000  Euro brutto rocznie,  uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, dodatki za pracę  w niedziele, święta i nadgodziny
– płatny urlop 26-30 dni w roku
– wsparcie w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych oraz wymogów formalnych
– doradztwo i pomoc w procesie nostryfikacji dyplomu oraz  uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech
-pracę  39 h tygodniowo w systemie zmianowym
– możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
– mozliwość zamieszkania w apartamentach przyszpitalnych

CV w języku polskim i niemieckim prosimy przesłać na adres:sandra.gozdz@ttmhealthcare.com

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , ,