Oferta pracy: Lekarz radiolog (Warszawa)

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta – Prywatnej Przychodni w Warszawie poszukuje

Lekarza radiologa
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Nr ref. RAD – War.

Opis stanowiska:
·        Badania USG dzieci i dorosłych – pełen zakres, stawy i kości, badania naczyniowe
·        Niewymagane USG ginekologiczne i urologiczne

Wymagania:
·        Posiadanie specjalizacji z radiologii
·        Prowadzenie własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:
możliwość pracy w bardzo nowocześnie wyposażonej prywatnej placówce (aparat USG Voluson E 8, klimatyzowany gabinet)
bardzo dobrą atmosferę pracy
elastyczny czas pracy (najchętniej 2 x w tygodniu po 3-4 godz.)

Opis placówki:
Jest to prywatna wielospecjalistyczna przychodnia, która działa od kilku lat i stale poszerza zakres usług. Posiada kilkanaście poradni m.in. ginekologiczną, kardiologiczną, pediatryczną, chirurgiczną. Jest wyposażona w bardzo nowoczesny sprzęt. Placówka nie realizuje kontaktów z NFZ.

CV wraz z podaniem nr referencyjnego RAD- War. prosimy przesyłać na adres rejestracja@neshealthcare.pl

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Więcej naszych ofert pracy można znaleźć na

NES Healthcare jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 5-letnim doświadczeniem w Polsce.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA ,