Lekarz Rodzinny – Niemcy (Auerbach)

Pracodawca: PSP International Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Rodzinny
Kraj: Niemcy
Miasto: Auerbach
Adres e-mail: 21255@psp-international.pl
Nr telefonu: 22  33 18 601

Nasz klient prowadzi placówkę medyczną w miejscowości Auerbach (Saksonia / Niemcy). W tym punkcie praktykuje obecnie kilku lekarzy, dodatkowo w budynku mieści się apteka. Do dwóch wolnych gabinetów lekarskich poszukujemy najemców, którzy będą chcieli rozpocząć działalność gospodarczą jako:

Lekarz pierwszego kontaktu
Medycyna ogólna
Praca na terenie Niemiec

Poszukujemy osoby z pozwoleniem na wykonywanie zawodu Lekarza rodzinnego z dobrą znajomością języka niemieckiego, gdyż jest ona niezbędna w celu uzyskania stosownego pozwolenia o pracę na terenie Niemiec. Odpowiednie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i / lub zagranicą będzie pomocne przy realizacji zadań na wyżej wymienionych stanowiskach.

Nasz zleceniodawca oferuje w pełni wyposażony gabinet lekarski, pomoc przy wyborze i zakupie ewentualnego uzupełniającego sprzętu medycznego, a także wsparcie organizacyjne oraz przy wszelkich sprawach urzędowych. Jako lekarz związany kontraktem z niemiecką kasą chorych mogą Państwo oczekiwać atrakcyjnych możliwości zarobkowych.

Miejscowość Auerbach położona jest w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie, niedaleko granicy z Czechami. Zarówno lokalne instytucje, jak i kasa chorych wspierają polskich lekarzy, którzy chcą się na tym terenie osiedlić. Uzyskają Państwo tutaj zezwolenie na wykony-wanie zawodu oraz będą mogli świadczone usługi rozliczać z niemiecką kasą chorych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów w języku polskim, z podaniem numeru referencyjnego 21255, na podany niżej adres.

PSP®
Oferty pracy:
www.psp-international.pl
DORADZTWO PERSONALNE PSP International Sp. z o.o.
ul. Sienna 82     00-815 Warszawa
Tel.: 22-331 86 01-03    Fax: 22-620 99 90
e-mail: 21255@psp-international.pl

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,

Comments are closed.