Praca na terenie Niemiec: Pielęgniarka/pielęgniarz (Stuttgart)

Pracodawca: TTM Healthcare Poland Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka/pielęgniarz
Kraj: Niemcy
Miasto: Stuttgart
Adres e-mail: sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: 0048 22 252 16 72

TTM Healthcare – renomowana agencja rekrutacyjna działająca w Polsce, UK oraz Irlandii zaprasza osoby pragnące rozpocząć karierę w Niemczech na stanowisku Pielęgniarki/Pielęgniarza:

Poszukujemy pielęgniarek z min. wyksztalceniem licencjackim oraz  doswiadczniem zawodowym do pracy w szpitalach oraz domach opieki w Niemczech.

Wymóg konieczny – bardzo dobry język niemiecki.

Oferujemy:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, możliwość poznania miejsca i warunków pracy przed podpisaniem umowy,  aktrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego + pełny pakiet socjalny, dodatki za pracę w niedziele, święta i nadgodziny, pomoc w procesie nostryfikacji dyplomu i przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej oraz stałą opiekę naszcyh pracowników  w trakcie zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV w języku niemieckim oraz polskim na adres e-mail:  sandra.gozdz@ttmhealthcare.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,

Comments are closed.