Opiekunka/Pielegniarka – Anglia (Cheltenham)

Pracodawca: BW AGENCY
Stanowisko / Specjalizacja: Opiekunka/Pielegniarka
Kraj: Anglia
Miasto: Cheltenham
Adres e-mail: bw.agencjapracy@gmail.com

Agencja pracy B&W poszukuje opiekunki do Anglii. Wymagamy prawo jazdy język angielski w stopniu przynajmniej podstawowym bądź komunikatywnym doświadczenie mile widziane. Wynagrodzenie  około  7 funtów pomoc przy zakwaterowaniu, jest bardzo tanie.  Praca opiekunki  polega na jeżdżeniu do osoby starszej i opiece nad nią. Samochód zapewnia pracodawca. Pracodawca opłaca przelot do Anglii. Zapewniamy umowę o pracę z angielskim pracodawcą, nie pobieramy opłat od kandydatów do pracy.
Możliwość robienie nad godzin. Możliwość dorabiania w nocy.  Zapewniamy 28 dniowy płatny urlop w roku.
Na życzenie pracownika zapewniamy dwu tygodniowy urlop bezpłatny.

Interview odbędzie się   17  maja w Poznaniu oraz 31 w Warszawie.  Po tym terminie też można aplikować gdyż będą podobne rekrutacje.
Osoby zainteresowane prosze o cv w języku angielskim na mail: bw.agencjapracy@gmail.com tel  516481944. Możliwość wyjazdu par, jednak w tym wypadku, zakwaterowanie na własną rękę, możemy ewentualnie wskazać adresy, prace zapewnimy tylko kobiecie, partner będzie musiał szukać na własna ręke.
W treści wiadomości proszę wpisać Interview  Poznan/Warszawa  w zależności od wyboru miasta

Jezeli chodzi o Pielegniarki z slabym angielskim to podczas roku pracy jako opiekunka, podszkoli sobie kandydatka jezyk, zalatwi sobie Pin number , a po tem znajdziemy Pani prace pielegniarki wygrodzenie wowczas jest 14 funtow na h.