Praca Pielęgniarka Belgia

Praca pielęgniarka Belgia

praca pielęgniarka belgiaMEDIREN to program współpracy między placówkami medycznymi w Unii Europejskiej. Pośredniczymy w procesach rekrutacyjnych oraz delegowaniu personelu do pracy za granicę. Współpracujemy z państwowymi i prywatnymi szpitalami, przychodniami, klinikami oraz innymi firmami świadczącymi usługi medyczne m.in. we Francji, Belgii, Niemczech. Nasze oferty skierowane są do lekarzy a także do personelu pielęgniarskiego, fizjoterapeutów oraz opiekunów medycznych. Poznaj nas bliżej: www.mediren.eu

Pielęgniarka

Miejsce pracy:Belgia
Nr Referencyjny: 01/12/14/FR/NU

Podstawowe Informacje:
Typ stanowiska: Pielęgniarka
Typ placówki medycznej: Szpital Publiczny
Czas trwania kontraktu: 1 rok

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za zapewnienie profesjonalnej pielęgnacji i opieki, wykonanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych u pacjentów wg obowiązujących zasad, współpraca z lekarzami i z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki na wysokim poziomie.

Wymagamy od kandydata:
• Dyplom ukończenia Szkoły Pielęgniarskiej lub licencjat pielęgniarstwa lub dyplom magistra pielęgniarstwa
• Doświadczenie zawodowe
• Aktualne prawo wykonywania zawodu
• Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie A1/A2
• Gotowość wyjazdu do pracy za granicę na okres kilku miesięcy lub na stałe

Oferujemy:
• Wynagrodzenie na poziomie obowiązującym pracowników francuskich
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
• Pomoc prawna, administracyjna i językowa
• Pomoc w kwestiach organizacyjnych (m.in. zakwaterowanie, dojazd)
• Kursy językowe dla osób zainteresowanych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz dodatkowe dokumenty) na adres: contact@mediren.eu lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.mediren.eu

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie i przez mojego pracodawcę, przez firmę KFE Holding Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Czerniakowska 71, 00-718 Warszawa w zakresie niezbędnym w celu świadczenia usług KFE Holding Sp. z o.o., w szczególności na ich przekazywanie innym podmiotom, będącym klientami i partnerami KFE Holding Sp. z o.o. a także w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883., z późn. zm.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także o tym, że przekazanie danych osobowych firmie KFE Holding Sp. z o.o. jest dobrowolne i na moją prośbę dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte zgodnie z artykułem 23 ust.2. p. 6) ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883., z późn. zm.)

Praca medycyna lekarz pielęgniarka

Praca pielęgniarka Belgia.

BELGIA, PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,