Praca Technik-radiolog – Niemcy

Pracodawca: Personal
Stanowisko / Specjalizacja: Technik-radiolog
Kraj: Niemcy
Adres e-mail: rekrutacja.personal@gmail.com

Personal, agencja rekrutacyjna  numerze 8310, dla swojego klienta, specjalistycznego szpitala w Niemczech, poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik – radiolog

Zadania:
Rejestrowanie pacjentów,
Opieka nad pacjentami
Przeprowadzenie terapii radiologicznych
Przeprowadzanie diagnozy radiologicznej
Przeprowadzanie badań elektrodiagnostycznych
Prace administracyjne

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe
Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
Umiejętność pracy w zespole
Chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec

Oferta:
Objęcie samodzielnego, odpowiedzialnego stanowiska
Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckim szpitalu na umowę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
Organizacja wyjazdu i pomoc w znalezieniu mieszkania w miejscu pracy.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?
Zachęcamy do przysyłania swojego CV (w j.niemieckim) na adres:rekrutacja.personal@gmail.com

INNE STANOWISKA, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,