Praca w Niemczech dla absolwentów uczelni medycznych

Pracodawca: InterLand
Stanowisko / Specjalizacja: asystent lekarza Niemcy
Kraj: Niemcy
Miasto:
Adres e-mail: viktorija@interlandgdynia.com
Nr telefonu: 58 661 65 20
Treść ogłoszenia: Praca w Niemczech dla absolwentów uczelni medycznych

Wymagania:
– ukończone studia na uczelni medycznej
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym, certyfikat poziom min. B2
– zdany egzamin LEP

Obowiązki:
– praca w szpitalach niemieckich  z praktyczna nauką do zawodu, a także nauką
  teoretyczną w celu uzyskania specjalizacji w wybranej dziedzinie

Oferujemy:
– stałą pracę na niemieckich warunkach z okresem próbnym 6 miesięcy
– możliwość ukończenia wybranej  specjalizacji w Niemczech
– pracę dla lekarzy bez specjalizacji na niemieckich warunkach
– pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo połączona z praktycznym i teoretycznym
  przygotowaniem do specjalizacji w danej dziedzinie
– uczestnictwo w kursach dokształcających, egzaminach
– wynagrodzenie od 4000 euro/mies. oraz 25 euro za każdą nadgodzinę lub pracę w godzinach
  nocnych
– pomoc ze strony szpitala w znalezieniu zakwaterowania

Dla naszego niemieckiego pracodawcy poszukujemy kandydatów w zawodzie lekarz asystent bez specjalizacji. Szczegółowe CV w języku niemieckim  ze zdjęciem a także egzamin LEP, dyplomy oraz certyfikat językowy na poziomie B2 prosimy przesłać na adres viktorija@interlandgdynia.com

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , ,