Praca w Niemczech: PIELĘGNIARKA ze znajomością języka Niemieckiego

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem.  Dla naszych klientów – szpitali i klinik z Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA

(miejsce pracy: Niemcy)

Zakres obowiązków:
• kompleksowa opieka pacjentów kliniki
• pomaganie i wspieranie pacjentów w ich codziennych czynnościach
• opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
• tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
• wsparcie przy rehabilitacji

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe – magister pielęgniarstwa
• dyplom uzyskany po 2004 roku
• nostryfikacja dyplomu
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
• znajomość języka niemieckiego potwierdzona egzaminem językowym na poziomie B2
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• doświadczenie na stanowisku pielęgniarki
• otwartość, łatwość uczenia się, zaradność
• pozytywne i życzliwe nastawienie
• samodzielność, odpowiedzialność

Mile widziane
• referencje od pracodawców
• ukończone kursy kwalifikacyjne

Oferujemy:
• stabilną pracę w dobrych warunkach
• zatrudnienie na warunkach niemieckich, z pełnym zapleczem socjalnym
• opłacone zakwaterowanie
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim na adres: praca@globalforce.pl W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: P/N/02/14.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,