Praca w Niemczech (Stuttgart): Pielęgniarka/Pielęgniarz

Pracodawca: TTM Healthcare Poland Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Kraj: Niemcy
Miasto: Stuttgart
Adres e-mail: sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Nr telefonu: 0048 22 252 16 72

TTM Healthcare –  firma przyjazna kandydatom zaprasza wszystkie osoby chcące rozpocząć karierę zawodową w Niemczech na stanowisku:

Pielęgniarka/examinierte Krankenschwester

Lokalizacja: Badenia – Wirtembergia, Niemcy

Posiadamy dla Państwa stanowiska pracy w renomowanej sieci klinik  ze Stuttgartu

Opis stanowiska pracy:
Praca na odziałach  anestezjologii i intensywnej terapii,  na wielospecjalistycznych  salach  operacyjnych oraz salach pooperacyjnych  i wybudzeniowych, na odziale opieki palliatywnej i długoterminowej, na oddziale chirurgicznym, wewnętrznym oraz na oddziale dziecięcym

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim  pracodawcą
• Wynagrodzenie  według obowiązującego taryfikatora, uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
• Pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie chorobowe, zdrowotne, zasiłek na dzieci  itd.)
• Dodatki za pracę w niedziele, święta, płatne nadgodziny, „trzynastą” pensję
• Pracę w systemie zmianowym
• Nieodpłatną pomoc  w procesie uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech oraz w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej z niemieckim  pracodawcą
• Możliwość zamieszkania w apartamentach przy klinice na preferencyjnych warunkach
• Pomoc w relokacji do Niemiec oraz w spełnieniu wszelkich formalności
• Stała opieka  polskich koordynatorów

Wymagania:
• Wykształcenie pielęgniarskie (magister/licencjat pielęgniarstwa/ tytuł pielęgniarki dyplomowanej po studium medycznym)
• Aktualne prawo wykonywania zawodu
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego  –  minimum poziom B1/B2
• Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres
• Mile widziane doświadczenie zawodowe
• Sumienność i odpowiedzialność
• Życzliwość i otwartość na drugiego człowieka

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Tel. 22 252 16 72 lub Kom. 531 059 334

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,