Lekarz CHIRURG NACZYNIOWY – Niemcy (Brandenburgia)

Pracodawca: Agencja JOBS.PL
Stanowisko / Specjalizacja: Chirurg Naczyniowy
Kraj: Niemcy
Adres e-mail: lekarz@jobs.pl

Dla naszego klienta – niemieckiego szpitala posiadającego 318 łóżek na 7 specjalistycznych oddziałach rocznie ponad 100.000 pacjentów w szpitalu oraz 13.000 leczonych ambulatoryjnie)
– aby wzmocnić zespół wykwalifikowanych pracowników chirurgii naczyniowej pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Lekarz CHIRURG NACZYNIOWY

Nr ref.: CHIRNacz/NIEM/JOBS.PL
Miejsce pracy: Wschodnie Niemcy

Szpital jest położony w landzie Brandenburgia, bardzo pięknym krajobrazowo otoczeniu i posiada bardzo dobre połączenie do Berlina.
Chirurgia naczyniowa jest zintegrowana ze specjalistycznym centrum chirurgicznym (chirurgia jamy brzusznej, chirurgia wypadkowa)
Rocznie przeprowadzane są (w specjalistycznym centrum na nowo urządzonym bloku operacyjnym z 4 salami) 2500 operacje. Są to wszelkie powszechne operacje w dziedzinie chirurgii naczyniowej aż po chirurgię aorty.
Obecny zespół składa się z angiologa, chirurga naczyniowego oraz specjalisty chirurga i poszukujemy lekarza specjalisty chirurgii naczyniowej.

Główne zadania:
Świadczenie usług specjalistycznych na wysokim poziomie
Leczenie i diagnostyka pacjentów, konsultacje medyczne
Wykonywanie operacji – wszelkie powszechne operacje w dziedzinie chirurgii naczyniowej (chirurgia jamy brzusznej, chirurgia wypadkowa w tym chirurgia aorty)
Leczenie i opieka nad chorymi po zabiegach
Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe medyczne
Dyplom ukończenia specjalizacji chirurgicznej
Min. 3 lata praktyki lekarskiej specjalizacyjnej
Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu
Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym – poziom B2 potwierdzony certyfikatem
Chęć podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres czasu
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Dyspozycyjność (również wezwania telefoniczne)

Pracodawca oferuje:
Możliwość rozwoju zawodowego w Niemczech
Atrakcyjne wynagrodzenie (wg. zawartej umowy zbiorowego układu pracy ze związkami zawodowymi Marburger Bund)
Możliwość pracy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym
Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem oraz w Niemczech

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie szczegółowego CV (ze zdjęciem) w języku polskim i niemieckim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email: lekarz@jobs.pl

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , ,