Prywatna praktyka stomatologiczna w Ursusie zatrudni: Chirurga stomatologicznego

Prywatna praktyka stomatologiczna w Ursusie zatrudni:
Chirurga stomatologicznego
zakres obowiązków:
wykonywanie zabiegów z dziedziny chirurgii stomatologicznej
prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
dbanie o dobry wizerunek i przyjazne podejście do pacjenta
dbanie o powierzony sprzęt
oferujemy:
obszerną bazę pacjentów, budowaną przez ponad 20 lat działalności w tym miejscu
pracę w niekorporacyjnej atmosferze
uczciwy procent zysku od każdego wykonanego świadczenia
niezbędny do pracy sprzęt
grafik pracy dopasowany do potrzeb pracownika
O nas:
Jesteśmy rodzinną spółką, która prowadzi działalność od ponad 20 lat w tym miejscu, a ponad 35 lat na tym osiedlu. Z uwagi na odejście na emeryturę części personelu, chętnie podejmiemy współpracę z lekarzami z doświadczeniem, aczkolwiek nie zamykamy się również na osoby po stażu. Zależy nam na tym, aby zatrudnione u nas osoby, miały dobre podejście do pacjentów i pozytywne nastawienie.
Nazwa firmy: Lecznica Stomatologiczna S.C. Hanna Michalska Maria Porębska
Adres firmy: Wojciechowskiego 37
NIP:5222612640
nr telefonu: 505367800
Pracodawca: Lecznica Stomatologiczna Hanna Michalska Maria Porębska
Stanowisko: Chirurg dentystyczny
Miasto: Warszawa – Ursus
CHIRURG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA