Szwajcaria – Farmaceuta / Farmaceutka

Poszukujemy osoby na stanowisko Farmaceuta /Farmaceutka w Szwajcarii.
Oferujemy umowę o pracę bezpośrednio w firmie Szwajcarskiej na bardzo korzystnych warunkach

Farmaceuta /Farmaceutka

Zakres obowiązków:
*    kompletowanie i wydawanie produktów leczniczych, wyrobów medycznych
*    działania pomocnicze, związane z działalnością apteki
*    wsparcie merytoryczne pracowników działu oraz klientów
Wymagania:
*    wykształcenia kierunkowe (magister farmacji) i ukończony  staż
*    dobra znajomość języka niemieckiego i znajomość języka angielskiego min. poziom B2
*    umiejętność współpracy w zespole
*    gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
*    samodzielność i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki
*    skrupulatność i dokładność
 Oferujemy:
*    umowę o pracę bezpośrednio w firmie Szwajcarskiej
*    bardzo dobre warunki finansowe
*    współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem
*    możliwość podnoszenia kwalifikacji
*    możliwość długotrwałej współpracy
*    bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy
 Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV aplikując przez portal  lub mailowo na adres:
z dopiskiem:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BHG Polska sp. z o.o. z siedzibą w 58-100 Świdnica, ul. Pułaskiego 2/1, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”.
Bez kategorii, FARMACEUCI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , ,