TECHNIK FARMACJI – pół etatu (woj. mazowiekie)

Pracodawca: Bliska Apteka
Stanowisko / Specjalizacja: TECHNIK FARMACJI – pół etatu
Kraj: Polska
Miasto: Glinojeck k Ciechanów
Adres e-mail: rnowakowski@bliskaapteka.pl
Nr telefonu:

Jesteśmy GRUPĄ APTEK z wyłącznie z polskim kapitałem.

Firma Nasza rozwija się dynamicznie od 1999r..
Obecnie posiadamy już 68 własnych aptek i planujemy otwieranie dalszych.

Nasze apteki rozlokowane są na terenie całej Polski. Kilka z nich posiada wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.

Wysoka jakość usług, to nasza domena.

Nr Ref: TF/Glinojeck
TECHNIK FARMACJI – pół etatu

Miejsce pracy: Województwo- Mazowieckie;
Miejscowość- Glinojeck/ k. Ciechanów

Opis stanowiska:
– profesjonalna i rzetelna obsługa Pacjentów w zakresie bezpośredniej realizacji recept,
– doradzanie i udzielanie porad pacjentom – wysoki standard obsługi,
– wykonywanie oraz sprzedaż  leków recepturowych,
– informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
– przyjmowanie dostaw,
– monitorowanie stanów magazynowych apteki,
– inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki,

  Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe (tytuł Technika Farmacji),
– minimum 1rok doświadczenia na stanowisku Technik Farmacji,
– dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, doskonała organizacja pracy,
– wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
– chęć nauki oraz dalszego pogłębiania wiedzy,
– umiejętność obsługi programu Kamsoft,

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– bardzo dobre warunki pracy,
– pracę w nowocześnie zarządzanej placówce,
– czynny udział w tworzeniu nowych kanałów sprzedaży,
– umowa zlecenie oraz możliwość dalszej kontynuacji na umowę o pracę.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) na adres E-mail:
rnowakowski@bliskaapteka.pl

FARMACEUCI, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , ,