Lekarz Medycyny Pracy

Zatrudnimy Lekarza Medycyny Pracy

Centrum Medycyny Pracy jest placówką nastawioną na najwyższą jakość obsługi Pacjentów. Nasi Pacjenci traktowani są z należytą uwagą oraz mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi. kompleksowa opiekę medyczna.
Centrum Medycyny Pracy jest tak usytuowane, że dojazd różnymi środkami lokomocji jest bardzo dogodny. Zapewniamy również parking bezpośrednio przy placówce.
Opis stanowiska:
– udzielanie świadczeń Medycyny Pracy na terenie Lublina (ul. Al. Kraśnicka 35), w tym przyjmowanie, badanie oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.
Wymagania:
– posiadanie wymienionej  specjalizacji
– czynne prawo wykonywania zawodu
– nastawienie na wysoka jakość obsługi Pacjenta
– znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
– umowę cywilnoprawną o współpracy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres:
administracja@cmp-lublin.pl  lub proszę dzwonić pod nr. telefonu: 691-915-050,
   607-839-344
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Centrum Medycyny Pracy  Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie”.
Pracodawca: Centrum Medycyny PraCY
Stanowisko: Lekarza Medycyny Pracy
Miasto: Lublin
LEKARZE, MEDYCYNA PRACY, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA ,