ZATRUDNIMY LEKARZA UZDROWISKOWEGO UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. – GRUPA PGU

UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. – GRUPA PGU

Kim jesteśmy?

Jesteśmy spółką krajową, zajmującą się działalnością produkcyjną jak i usługową.

Uzdrowiska Kłodzkie S.A.- Grupa PGU to  największy kompleks uzdrowisk w Polsce, obejmujący swym zasięgiem trzy malownicze kurorty: Polanicę-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowę-Zdrój. O wyjątkowym charakterze decyduje łagodny klimat, malownicze okolice, możliwości lecznicze z wykorzystaniem najwyższej jakości wód mineralnych, fachowa opieka specjalistów, lekarzy  i fizjoterapeutów oraz szeroki wachlarz zabiegów. Firma jest również producentem doskonałej wody mineralnej znanej na rynku pod nazwą „Staropolanka”. Jest to naturalny skarb Uzdrowiska w butelce. Zatrudnieni w firmie specjaliści czuwają, aby jakość produkowanej wody zaspokajała oczekiwania konsumentów.

Uzdrowiska Kłodzkie SA – Grupa PGU poszukują kandydatów na stanowisko

LEKARZA UZDROWISKOWEGO

Miejsce pracy: Polanica- Zdrój,  Duszniki-Zdrój, Kudowa –Zdrój

Opis stanowiska:

  • PROWADZENIE LECZENIA UZDROWISKOWEGO OSÓB DOROSŁYCH / REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ W WARUNKACH STACJNARNYCH/ REHABILITACJI LECZNCZEJ PO COVID-19
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualną wiedzą medyczną oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Wymagania:

  • specjalizacja w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej lub rehabilitacji medycznej lub specjalizacji w dziedzinie kardiologii, chorób wewnętrznych, neurologii, ortopedii, medycyny rodzinnej, angiologii bądź pulmonologii
  • ukończony kurs z podstaw balneologii w przypadku specjalizacji innej niż z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej lub rehabilitacji medycznej
  • prawo do wykonywania zawodu
  • predyspozycja do pracy z Pacjentami – umiejętności słuchania, empatii
  • umiejętności pracy indywidualnej oraz zespołowej
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki pracy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź kontraktu.
  • warunki płacy do uzgodnienia

Kontakt: Oferty zawierające CV ze zdjęciem wraz z dopiskiem „LEKARZ” w tytule wiadomości prosimy przesyłać

na adres: praca@uzdrowiska-klodzkie.pl . Telefon: 506-017-571

BALNEOLOGIA, LEKARZE, MEDYCYNA FIZYKALNA, Polska, REHABILITACJA, SZUKAM PRACOWNIKA , ,