Zatrudnimy Pielęgniarkę/Położną

Nowa przychodnia POZ w Łodzi (Śródmieście) zatrudni

Pielęgniarkę/Położną.

Zakres obowiązków:
– bezpośrednia obsługa pacjentów;
– wykonywanie procedur medycznych, m.in.: pobieranie materiału do badań, wykonywanie ekg, ktg, spirometrii, wykonywanie iniekcji itp.
– nadzór nad dokumentacją medyczną;
– przygotowywanie i sterylizacja sprzętów do zabiegów oraz pomoc przy ich wykonywaniu;
Wymagania:
– wykształcenie wyższe kierunkowe lub student/ka ostatniego roku pielęgniarstwa
– aktualne prawo wykonywania zawodu
– dobra znajomość obsługi komputera;
– mile widziane doświadczenie w asyście przy zabiegach i dodatkowe kursy
Oferujemy:
– wymiar i godziny pracy do uzgodnienia (placówka czynna w godzi. 8:00-18:00);
– wynagrodzenie: 6000-7000 zł;
– dowolna forma zatrudnienia;
Kontakt: +48 668-852-342, kontakt@exalmedica.pl
Pracodawca: Exal Medica P.S.A.
Stanowisko: Pielęgniarka/Położna POZ
Miasto: Łódź, Śródmieście
PIELĘGNIARKI, Polska, POŁOŻNA, SZUKAM PRACOWNIKA , , , ,