ZATRUDNIUMY PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZY do poradni w Warszawie

Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie
zatrudni

PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZY do poradni

w Warszawie (Bielany, Ursynów, Wola)
Opis stanowiska:
– wykonywanie podstawowych badań z zakresu okulistyki
– opieka przed i pooperacyjna nad pacjentami (dotyczy Bielan)
Wymagania:
– aktualne prawo wykonywania zawodu
– umiejętność pracy w zespole
– dyspozycyjność
– dobra organizacja pracy
– samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
– chęć i umiejętność dokształcania się połączona z dużą motywacją
– dobra obsługa komputera
– miła aparycja
– wysoka kultura osobista
Oferujemy:
– pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (cały etat) w ramach umowy o pracę
– zmiany od poniedziałku do piątku i w poszczególne soboty, bez nocy
– stabilne miejsce pracy
– prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza:
Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych ośrodków medycznych o ugruntowanej pozycji w branży. Na rynku usług medycznych działamy od 20 lat, przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, a od 2010 r. także w dziedzinie laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.
Obecnie przyjmujemy Pacjentów w czterech nowoczesnych ośrodkach: Szpital Specjalistyczny i Ośrodki Diagnostyczne – okulistyka (Warszawa) i Szpital Specjalistyczny – okulistyka, laryngologia oraz chirurgia szczękowo-twarzowa (Katowice).
Centrum Medyczne MAVIT nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami. Misją CM MAVIT jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta.
Centrum tworzą przede wszystkim ludzie. Jednym z naszych atutów jest pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dąży do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze.
Pracodawca: Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.
Stanowisko: Pielęgniarz/ka
Miasto: Warszawa
PIELĘGNIARKI, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA