Diagnosta laboratoryjny

Agencja Pracy LEVEL WORK

wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie

poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Branża: medyczna
Miejsce pracy: Kościerzyna

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z zasadami dobrej praktyki laboratoryjnej,
  • pobieranie, rejestrowanie, przyjmowanie oraz dystrybucja materiału do badań,
  • wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
  • autoryzacja wyników badań,
  • uczestnictwo w bieżących zadaniach laboratorium.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe

  • aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
  • uprawnienia serologiczne (preferowane),
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność ,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Oferujemy:

  • pewną umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie

CV na rekrutacja5@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

DIAGNOSTYKA / LABORATORIUM