Pielęgniarka anestezjologiczna

Agencja Pracy LEVEL WORK

wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Branża: medyczna
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • wykonywanie świadczeń zdrowotnych, w tym pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, leczniczych, diagnostycznych, rehabilitacji oraz z zakresu promocji zdrowia,
  • świadczenie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej osobom hospitalizowanym,
  • planowanie opieki pielęgniarskiej stosownie do stanu zdrowia pacjenta,
  • przyjęcie chorego do oddziału oraz ułatwienie adaptacji do środowiska szpitalnego,
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym na oddziale.

Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • doświadczenie w pracy na Oddziale Chorób Wewnętrznych,
  • mile widziany kurs lub specjalizacja z zakresu interny, opieki długoterminowej lub geriatrii.

Oferujemy:

  • premie kwartalne oraz dofinansowanie do wczasów i z ZFŚS;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego stażu pracy, wykształcenia, posiadanej specjalizacji.,
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu,
  • oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie

CV na rekrutacja5@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

PIELĘGNIARKI