Egzaminowana Pielęgniarka / Pielęgniarz do opieki nad osobami starszymi ( Niemcy)

Stanowisko / Specjalizacja: Egzaminowana Pielęgniarka / Pielęgniarz do opieki nad osobami starszymi
Preferowany kraj: Niemcy
Preferowane miasto: Bad Karlshafen
Adres e-mail: az@scan-con.dk
Nr telefonu: 48601775066

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
– kwalifikacje zawodowe
– aktualne prawo wykonywania zawodu
– doświadczenie w pracy z osobami starszymi mile widziane
– umiejętność pracy z ludźmi, empatia oraz cierpliwości
– życzliwe podejścia do pacjenta
– dyspozycyjność od zaraz

Obowiązki:
– rzetelne wypełnianie swoich obowiązków w pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz

Oferujemy:
– umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie do 2000 euro brutto
– pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
– możliwość awansu zawodowego

Opis dodatkowy:
Aplikacje proszę przesyłać na e-mail: ps@scan-con.dk w tytule wpisując „CV na stanowisko PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA”

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , ,