Oferta pracy dla Lekarza Rehabilitacji (Tuszyn)

Pracodawca: InterCare Sp. z o.o.
Stanowisko / Specjalizacja: Lekarz Rehabilitacji
Kraj: Polska
Miasto: Tuszyn
Adres e-mail: kontakt@intercare.pl
Nr telefonu: +48 503 102 547

Intercare Sp. z o.o. aktualnie dla swojego Klienta – Szpitala,  poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

LEKARZ REHABILITACJI

Numer referencyjny:  LR/03/2012
Miejsce pracy: Tuszyn

Wymagania:
– specjalizacja z rehabilitacji medycznej,
– bardzo dobre zdolności interpersonalne,
– wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
-atrakcyjne i stabilne warunki pracy,
-forma zatrudnienia: umowa o pracę lub cywilnoprawna,
-wymiar zatrudnienia: do uzgodnienia,
-przyjazne środowisko pracy.

Obowiązki:
– sprawowania opieki, w tym realizowania procedur leczniczych  i diagnostycznych wobec pacjentów przydzielonych przez Ordynatora,
– prowadzenie dokumentacji medycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

kontakt@intercare.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać  Lekarz Rehabilitacji oraz numer referencyjny stanowiska.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako „mile widziane”. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , ,