Ginekolog/Położnik – oferta pracy

praca ginekolog położnik KrakówSCANMED S.A. będąc częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare, jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) poszukuje talentów, partnerów do wspólnego kreowania rzeczywistości, ludzi z otwartą głową, którzy  w wyzwaniach widzą możliwości rozwoju, w tym osoby na stanowisko:

Ginekolog/Położnik

Miejsce pracy: Kraków

Zakres Obowiązków:

  • Konsultacje specjalistyczne;
  • Świadczenie usług w ramach NFZ oraz Komercji;
  • Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza specjalisty;
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe na specjalizacji ginekologia i położnictwo;
  • Prawo wykonywania zawodu;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza ginekologa-położnika;
  • Posiadanie uprawnień do wydawania orzeczeń z zakresu medycyny pracy;
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych;
  • Certyfikaty potwierdzające umiejętności;

Oferujemy:

  • Praca w niepełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia;
  • System pakietów pozapłacowych;

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę Scanmed S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych  (KANDYDAT DO PRACY LUB PRACOWNIK) – KLIKNIJ

GINEKOLOG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , ,