Lekarz Medycyny Pracy i Medycyny Rodzinnej

ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA, poszukuje Kandydatów/Kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ostrołęka, Przychodnia Zakładowa przy wiodącej Spółce energetycznej.

Główne zadania na stanowisku to:

  • prowadzenie badań profilaktycznych (wstępnych, kontrolnych, okresowych);
  • świadczenie usług medycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej dla pracowników i emerytów;
  • sprawowanie nadzoru nad stanem sanitarno-higienicznym Przychodni;
  • współpraca z Kierownikiem Przychodni;
  • współpraca ze służbą BHP w zakresie monitorowania stanowisk pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonej specjalizacji z medycyny pracy (I lub II stopień) oraz medycyny rodzinnej.

Za dodatkowe atuty uznajemy:

  • przyjazne podejście do pacjenta.

Oferujemy:

  • możliwość dopasowania warunków pracy i płacy do indywidualnych potrzeb kandydata;
  • elastyczne godziny pracy (7:00-15:00) oraz możliwość rozszerzenia działalności;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • kartę Multisport;
  • zniżkę na energię elektryczną;
  • premie okolicznościowe;
  • bogaty pakiet wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń;
  • pomoc pielęgniarską i recepcyjną uzupełniającą pracę lekarza;
  • przyjazną atmosferę;
  • dodatek relokacyjny.

Osoby zainteresowane pracą na oferowanym stanowisku i posiadające odpowiednie kwalifikacje, prosimy o przesłanie lub osobiste przekazanie CV oraz listu motywacyjnego najpóźniej do dnia 31.05.2019 r. na adres e-mail: barbara.majkowska@energa.pl

W tytule wiadomości e-mail prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Uprzejmie informujemy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy, że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych (ADO) jest: ENERGA Elektrownie Ostrołęka S.A., ul. Elektryczna 5, 07-401 Ostrołęka, e-mail: eeo@energa.plCzytaj więcej o ochronie danych osobowych (kliknij)

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA.”

LEKARZE, MEDYCYNA PRACY, MEDYCYNA RODZINNA, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA