LEKARZ – NEUROLOG

Intercard Sp. z o.o. Al. Płk. W. Beliny-Prażmowskiego 60, 31-514 Kraków
poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku

MIEJSCE PRACY:
Oddział Neurologii z Pododdziałem Neurologicznym w Pińczowie, ul. Armii Krajowej 22
WYMAGANIA:
• aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza,
• ukończona specjalizacja lub lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie neurologii,
• umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
• umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
• znajomość obsługi komputera i systemów medycznych
ZADANIA:
• profesjonalna opieka medyczna nad Pacjentem w oddziale i w komórkach mu przynależnych,
• należyte i sukcesywne prowadzenie dokumentacji medycznej,
• dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej
OFERUJEMY:
• zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze oraz/lub w ramach dyżurów,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• miłą atmosferę pracy,
• pracę w aktywnym środowisku,
• pracę w stabilnie rozwijającej się placówce medycznej,
Termin składania dokumentów:  do 31.03.2022 r.
Aplikacje (CV) wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Lekarza specjalisty
w dziedzinie neurologii, ogłoszonego i prowadzonego przez firmę Intercard sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Oferty prosimy kierować na adres:
W przypadku zgłoszenia kandydatury Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Spółka Intercard Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. płk. W. Beliny–Prażmowskiego 60, 31-514 Kraków, KRS 0000233396
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie http://intercard.net.pl/
Pracodawca: INTERCARD SP. Z O. O.
Stanowisko: LEKARZ – NEUROLOG
Miasto: PIŃCZÓW
LEKARZE, NEUROLOG, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA